Vyhľadajte si akcie z letákov!

Časté otázky

O dohliadac.sk

  Ako funguje dohliadac.sk?

Dohliadac.sk porovnáva akcie a zlacnené produkty na Slovensku. Ide najmä o potraviny a drogériu v kamenných obchodoch na území Slovenska. Na našej stránke sme zľavy, ktoré obsahujú akčné letáky reťazcov, zjednotili. Každý deň je tu pre Vás pripravená špeciálna akcia dňa.

  Ako používať dohliadac.sk?

Pripravili sme pre Vás video, kde sa môžete zoznámiť so všetkými základnými funkciami.

  Zľavy ktorých obchodov uverejňujeme?

Momentálne ide o akciové letáky a zlacnené výrobky predávané v reťazcoch Tesco, Carrefour, Hypernova, Billa, COOP Jednota, CBA, Milk Agro, Lidl, Kaufland, Moja Samoška, 1. Day, Terno, DM drogerie, TETA drogerie, 101 drogerie, Fresh, Tempo a SAMA. Tento zoznam obchodov sa snažíme pravidelne rozširovať.

O účte na dohliadac.sk

  Zabudol som svoje heslo.

Ak ste zabudli svoje heslo, stačí v prihlasovacom okne kliknúť na "zabudol som heslo" a zadať svoju e-mailovú adresu, ktorou ste sa registrovali. Obratom Vám na e-mail príde žiadosť o obnovu zabudnutého hesla.

  Chcem zmeniť svoju lokalitu.

Svoj lokalitu môžete kedykoľvek zmeniť v nastaveniach účtu na podstránke "Nastavenia účtu".

  Ako zruším zasielanie newsletterov na e-mail?

Ak si už viac neželáte dostávať e-mailom informácie o zľavách a akciách, v nastaveniach účtu si kliknutím na "vypnúť zasielanie e-mailov" túto funkciu zrušíte.

  Chcem si zrušiť účet.

Ak si želáte zrušiť svoj účet na dohliadac.sk, stačí v nastaveniach svojho účtu kliknúť na záložku zrušenie účtu a túto možnosť potvrdiť.

Dohliadanie

  Nefunguje mi pridanie produktu medzi dohliadané.

Túto funkciu ponúkame iba registrovaným užívateľom. Ak Vám funkcia dohliadania aj napriek tomu nefunguje, kontaktujte nás.

  Ako si pridám výrobok medzi dohliadané?

Vyberte si výrobok, na ktorý chcete aby sme Vám dohliadli a kliknite na symbol pri tomto produkte. Výrobok sa automaticky pridá do zoznamu dohliadaných a o zvyšok sa už postará dohliadač.

  Kde si môžem prehliadnuť zoznam dohliadaných výrobkov?

Ak ste prihlásený na svoj účet, zoznam dohliadaných výrobkov si zobrazíte kliknutím na dohliadanie v pravej hornej časti obrazovky.

  Kde si môžem prehliadnuť zoznam dohliadaných kategórií?

Ak ste prihlásený na svoj účet, zoznam dohliadaných kategórií si zobrazíte kliknutím na dohliadanie v pravej hornej časti obrazovky a následným kliknutím na záložku kategórie.

  Ako si zruším dohliadanie výrobku?

Zrušenie dohliadania výrobku ide jednoduchým vymazaním priamo zo zoznamu dohliadaných výrobkov alebo priamo pri informáciach o produkte či zľave.

  Mám záujem o zľavy iba v niektorých obchodoch.

Ak máte záujem vidieť zľavy iba z vybraných obchodov, túto možnosť si môžete nastaviť v záložke Kde nakupujem pri nastaveniach účtu.

Ďalšie otázky

  Môžem si výrobky na dohliadac.sk zakúpiť?

Dohliadac.sk pre Vás prináša informácie o aktuálnych zľavách v obchodoch, no služby internetového obchodu neponúkame. Prinášame Vám ale funkciu tvorby nákupného zoznamu.

  Výrobok bol v obchode za inú cenu, prípadne vôbec nebol dostupný.

Informácie o zľavách preberáme z oficiálnych zdrojov jednotlivých reťazcov. Po vypredaní zásob môže akcia skončiť. Zľavy nemusia platiť vo všetkých obchodoch po celom Slovensku, čo sa snažíme uvádzať v poznámke. Za nezrovnalosti ale neručíme.

  Obchod uvádza v letáku zľavu, ktorú nemáte na stránke.

Bohužiaľ sa niektoré výrobky z technických dôvodov nemusia nachádzať na tejto stránke, môže ísť napríklad o zľavy dňa. Na náprave sa pokúšame spolupracovať s predajcami, bez súčinnosti ktorých to nejde.