Vyhľadajte si akcie z letákov!

O nás

Šetríme čas a prírodu!

Už viac nemusíte listovať v množstve papierov, prehliadať akčné letáky z Vašej poštovej schránky a písať si nákupné zoznamy. Dohliadac.sk Vám to všetko umožní rýchlo, jednoducho a zadarmo. Združili sme zľavy na jednom mieste.

Sme vždy aktuálni!

Nové zľavy pre Vás hľadáme a aktualizujeme každý deň. Akonáhle zverejní nejaký reťazec akciový leták, zlacnené produkty sa snažíme čo najskôr zverejniť. Najnovšie zľavy, najvýhodnejšie zľavy a čoskoro končiace akcie nájdete ľahko na hlavnej stránke.

Dohliadame na zľavy vo Vašom okolí!

Vďaka unikátnemu zoznamu takmer všetkých obchodov na Slovensku dokážeme po Vašej lokalizácii vybrať supermarkety, potraviny alebo drogérie, ktoré sa nachádzajú vo Vašej blízkosti a ako prvé Vám ponúknuť zľavy z Vášho okolia.

Sme na sociálnych sieťach!

Prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Twitter, Google Plus či LinkedIn Vás pravidelne informujeme o aktuálnych akciách a novinkách na stránke. Rovnako môžete na sociálnych sieťach zľavy ďalej šíriť či komentovať a obľúbené produkty ohodnotiť.

Dohliadame na akcie presne pre Vás!

Vďaka možnosti Dohliadanie Vám ustrážime zľavy na produkty, ktoré Vás najviac zaujímajú. Sledovať môžete jednotlivé produkty, no takisto aj celé kategórie výrobkov či akčné letáky.

Ponúkame jednoduché filtrovanie!

Vďaka funkciám filtrovania si môžete vybrať zľavy, ktoré Vás zaujímajú podľa kategórie produktu, obchodu, značky, ceny či výšky zľavy.

Pomôžeme s tvorbou nákupných zoznamov!

Zlacnené produkty, ktoré Vás zaujmú, si môžete jednoducho vložiť na svoj nákupný zoznam, kde Vám ich usporiadame podľa obchodov. Tento zoznam si môžete uložiť, vytlačiť či poslať na svoj alebo kohokoľvek iného e-mail.

A čo je najlepšie- všetky tieto funkcie Vám ponúkame úplne ZADARMO!